Przewijak
Przewijak

Pielęgnacja maluszka to jeden z tych momentów, kiedy chcemy zapewnić naszemu dziecku maksimum bezpieczeństwa i komfortu, a przewijanie dziecka to rzecz nieunikniona. Czynność zmieniania pieluszki, przecierania, kremowania i przebierania będzie się powtarzać nawet kilka razy dziennie. Warto zatem już wcześniej zastanowić się jak i gdzie wykonywane będą wszelkie czynności pielęgnacyjne. Zdecydowanie zaleca się wygospodarowanie do tego przestrzeni, która będzie jednocześnie bezpieczna dla maleństwa i wygodna dla rodzica. Przewijak na podwyższeniu, czyli stelażu, komodzie lub montowany na ramie łóżeczka pozwala odciążyć kręgosłup rodzica i znacznie ułatwia przewijanie maluszka. To jeden z głównych aspektów branych pod uwagę przy wyborze przewijaka. Warto również sprawdzić, czy wybrany przez nas przewijak (pamiętaj będzie on używany już od pierwszych chwil życia), był wykonany ze starannie wyselekcjonowanych atestowanych materiałów, a jego powierzchnia bezpieczna w kontakcie z delikatną i wrażliwą skórą maluszka.

Dobrym pomysłem na tzw. zimną i plastikową „ceratkę”, jaką pokryte są przewijaki, jest wymienny pokrowiec z materiału lub nasza wyjątkowo miękka i delikatna dla maluszkowej pupy velvetowa mata NEVA z nieprzemakalną membraną.

Mata NEVA sprawdzi się również, gdy jesteśmy poza domem i brakuje nam miejsca do przewijania lub nie chcemy kłaść naszego maleństwa na publicznym przewijaku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl